Par pārvalkiem

Mēbeļu pārvalki , pārvalki dīvāniem, pārvalki krēsliem.

26572544, 29435406

        Eleganti, skaisti, elastīgi un ar lielisku kvalitāti – tādi ir itāļu mēbeļu pārvalki dīvāniem un krēsliem.
Kāpēc tie ir tik universāli?
Mūsu piedāvātie mēbeļu pārvalki darināti no speciāla, izturīga mēbeļu auduma, kurā iestrādāti smalki gumijas pavedieni. Tas piešķir audumam īpašu elastību, kā rezultātā mēbeļu pārvalki der gandrīz visiem mīksto mēbeļu modeļiem. Pārvalki piekļaujas mēbelēm, ieņemot precīzas Jūs krēsla vai dīvāna kontūras.
Jūs varbūt teiksiet, ka eksistē arī vienkārši pārklāji, segas un pledi, un jautāsiet: kāpēc gan nepieciešams mēbeļu pārvalks? Taču jāpiekrīt tam, ka parastie pārklāji pastāvīgi noslīd, sakrokojas un tos ik pa laikam nepieciešams piekārtot. Bet, ietērpjot savas mēbeles elastīgajos itāļu pārvalkos, par minētajām problēmām varat aizmirst. Turklāt ar mūsu mēbeļu pārvalku palīdzību Jūsu mēbeles iegūs elegantu izskatu! Tie izskatās skaisti un stilīgi! Jums nevajadzēs veikt mēbeļu ķīmisko tīrīšanu un katru reizi par to maksāt naudu, jo pārvalkus var viegli izmazgāt visparastākajā veļas mašīnā.

Mūsu interneta veikala www.baz.lv sortimentā ir mēbeļu pārvalki no trīs veidu audumiem:
1. Bielastico – materiāls nav dārgs, bet kvalitatīvs. Cenas kategorija nav augsta.
Sastāvs: kokvilna – 60%, poliesters – 35%, elastāns – 5%.

2. Microfibra – cenas kategorija mazliet augstāka.
Sastāvs: poliesters – 100 %. Taču tas nav standarta poliesters, kādu esam pieraduši redzēt citos izstrādājumos. Microfibra ir mīksts un tīkams uz tausti.

3. Jacquard – cenas kategorija augstāka nekā iepriekš minētajiem audumiem.
Sastāvs: kokvilna – 80%, poliesters – 15%, elastāns – 5%.

Jacquard – vienīgais materiāls ar zīmējumu, Bielastico un Microfibra – viena toņa izstrādājumi.

Mūsu piedāvātie mēbeļu pārvalki domāti tiem cilvēkiem, kas vēlas, lai mēbeles kalpotu ilgāk un vienmēr izskatītos kā jaunas. Tāpat šie izstrādājumi derēs tiem, kas bez īpašām pūlēm vēlas atjaunot vai mainīt mājokļa interjeru.

Mēbeļu pārvalki būs lielisks atklājums ģimenēm, kurās aug mazuļi. Bērniem patīk spēlēties, zīmēt un ēst uz dīvāna, un tas nozīmē, ka viņu radošās un sadzīves izpausmes var atstāt savas pēdas uz mīkstajām mēbelēm. Un arī pieaugušie dažkārt ir neuzmanīgi. Kuram gan nepatīk reizēm panašķoties ar kaut ko pie televizora uz dīvāna? Tātad – dīvāna pārvalki noderēs ģimenēm, kurās ir mazi bērni, un ikvienam, kura mājoklī atrodas mīkstās mēbeles – dīvāns vai iemīļotais krēsls. Mēbeļu pārvalkus var viegli uzlikt un tikpat viegli noņemt. Tos iespējams izmazgāt veļas mašīnā, tie ātri izžūst un tos nevajag gludināt. Mēbeles tiek pasargātas un kalpo daudz ilgāk.

Mēbeļu pārvalki kalpo arī aizsardzībai pret mūsu mājas mīluļu – kaķu un suņu – nagu radītiem bojājumiem. Kā zināms, kaķiem ļoti patīk savus nagus asināt pie dīvāna vai krēsla. Taču, pateicoties, itāļu mēbeļu pārvalkiem, tas vairs nebūs iespējams. Materiāla struktūra to neļauj – kaķu nagi ķersies un atslīdēs no gumijām cauraustās auduma struktūras. Pēc viena izmēģinājuma kaķis to atkārtot vairs nevēlēsies. Pateicoties elastīgajiem itāļu pārvalkiem, Jūsu mēbeles būs pasargātas!

Jūs esat izremontējuši mājokli un dīvāna vai krēsla tonis vairs neiederas jaunajā interjerā? Neuztraucieties! Elastīgie mēbeļu pārvalki ir pieejami plašā krāsu gammā: sākot no gaišiem, gandrīz baltiem toņiem („Vaniļa”) līdz tumši brūnajam („Tumšā šokolāde”). Iegādājieties mēbeļu pārvalkus mūsu interneta veikalā www.baz.lv un Jūs spēsiet mainīt sava mājokļa interjeru ar minimālu spēku un laika patēriņu!
Jūsu dīvāns laika gaitā nolietojies un zaudējis labo izskatu? Sākat domāt par auduma nomaiņu? Cilvēki, kas to darījuši, zinās, ka process ir apgrūtinošs – jāveic mērījumi, jāizvēlas un jānopērk audums, dīvāns jāaizved pie meistariem un jāatved atpakaļ. Nesteidzieties ar to. Jo tagad Jums ir brīnišķīgs risinājums – mūsu elastīgie itāļu pārvalki. Ar tiem viss ir vienkārši: Jums nekas nav jāmēra, atliek vien zināt, kādam dīvānam pārvalks nepieciešams – divvietīgam, trīsvietīgam vai stūra, vai arī krēslam. Ietērpjot savas mēbeles pārvalkos, rezultāts būs acīmredzams – tās pārvērtīsies Jūsu acu priekšā!

Jūs strādājat birojā, atsevišķā kabinetā vai, piemēram, noliktavā? Krēslu vai dīvāna izskats vairs nav reprezentabls? Radiet mājīgumu un komfortu, tas dos pozitīvu garastāvokli turpmākajā darbā gan Jums, gan Jūsu klientiem. Izmantojot itāļu elastīgos pārvalkus, un vienkārši atjaunojiet mēbeles!

Jūs izīrējat dzīvokli vai māju? Aizsargājiet un saglabājiet savas mīkstās mēbeles no negaidītiem pārsteigumiem. Mūsu piedāvātie elastīgie itāļu pārvalki Jums palīdzēs. Izskatās tie lieliski!

Tālrunis 26572544, 29435406

E-pasts:baz@inbox.lv

Lūk arī mēs

Mēs esam jauna, dinamiska kompānija Latvijā.  Iepirkties mūsu interneta veikalā – ātri, viegli un ērti.

Jurijs

Vienmēr gatavs atbraukt un nodemonstrēt mūsu lieliskus pārvalkus.

Irina

Vienmēr sniegšu Jums konsultāciju par materiālu un palīdzēšu izvēlēties krāsu pārvalkam. Zvaniet, rakstiet.

MŪSU REKVIZĪTI

SIA „Ju & Ka”
Tālrunis: 26572544, 29435406.
Reģ. Nr. 40203087278
Swedbank konts: LV04HABA0551043963158
kods: HABALV22
E-pasts: baz@inbox.lv